Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vandens filtrai namams

 

Įsirenginėjant ar statantis naują būstą, būtina nusimatyti, kokį turėsite vandens šaltinį. Taip pat, kokius vandens filtrus naudosite, jog jūsų naudojamas vanduo būtų tinkamas vartoti, negadintų buitinės technikos ar tiesiog nekeltų diskomforto jį vartojant. Viena didesnių klaidų, kuri pasitaiko įsirenginėjant vandens filtrus, tai, kad kreipiamasi per vėlai į vandenvalos specialistus paskutiniame etape arba dar blogiau, kai yra gyvenama ir tik pradedama vartoti vandenį. Prieš statant namą, visada rekomenduojame pasikonsultuoti dėl reikalingų vandens filtrų vandeniui ir jiems reikalingos vietos.

Prieš sprendžiant, kokius vandens filtrus reikės įsirengti, būtina žinoti, koks bus vandens tiekimo šaltinis. Priklausomai nuo to ar tai yra gręžinys, šulinys ar centralizuotai tiekiamas vanduo, skiriasi ir problemos sprendimo technologijos.

Tai automatiniai filtrai skirti geležies, kalkių, sieros vandenilio, mangano, amonio, bei kitų cheminių medžiagų pašalinimui. Vandens filtrai montuojami ties vandens įvadu į namą. Valytas vanduo tiekiamas visoms namo sistemoms, išskyrus laistymą.

Vanduo yra svarbus mūsų kasdieniame gyvenime ir be jo negalime išsiversti. Norint vartoti, kuo geresnį vandenį, tai gali užtikrinti tik sertifikuoti, patikimi bei ilgai tarnaujantys vandens filtrai.

Skip to content