Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Minkštinimo filtrai

 

Vandens minkštinimo (nukalkinimo) filtrų nauda sveikatai ir buitinei įrangai – nepaneigiama. O juos įsigyti pravartu visiems, nes daugelis Lietuvos vandenų pasižymi kietumu.. Tokio tipo filtruose vyksta cheminė reakcija, kurios metu kalcis bei magnis pašalinami, o vietoj jų atsiranda natrio jonų. Reakcijos metu susidaro netirpių druskų, kurios surenkamos į filtrą ir vėliau pašalinamos į kanalizaciją, o į geriamą vandenį patenka daugiau natrio. Jiems taip pat taikoma garantija, siekianti iki 5 metų, o tarnavimo laikas apima daugiau nei 8 metus.

Mūsų siūlomi minkštinimo (nukalkinimo) filtrai pasižymi naujausiomis technologijomis, kaina atitinka jų kokybę, tačiau su mumis visada priimsite patį palankiausią sprendimą. Jų veikimas automatizuotas, pakanka periodiškai patikrinti druskos kiekį. Šie įrenginiai taip pat skaičiuoja prabėgantį vandenį ir prasiplauna tik tuomet, kai perfiltruojamas maksimalus jo kiekis.

Pagrindiniai simptomai: kalkių formavimasis; baltos dėmės ant indų, kriauklių, vonių; ilgai neužverdantis arbatinukas ar sunkiai prišylantis boileris; silpnai bėgantis vanduo iš dušų, čiaupų; blogai tirpstantis muilas.

Skip to content