Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vandens filtrų montavimas ir aptarnavimas

Privačių namų, komercinių ir pramonės įmonių savininkams vandens apdorojimo sistemų montavimas yra labai svarbus. Įrangos parinkimas priklauso nuo konkrečių kliento poreikių. Pagrindinė užduotis – gauti išvalytą ir normatyvus atitinkantį vandenį.

Bet kokios vandens paruošimo sistemos montavimas prasideda nuo vandens tyrimo. Po vandens cheminės sudėties nustatymo, jis lyginamas su normomis ir siūloma projektinė vandens valymo schema, kuri leidžia pasiekti reikiamą rezultatą. Dialoge su klientu aptariama sistemos kaina, įmanoma įranga ir jos vieta objekte. Po galutinio patvirtinimo vyksta sistemos montavimas.

Yra daug montavimo būdų, priklausomai nuo įrangos funkcijų, dydžio ir vietos objekte. Visas vandens paruošimo įrangos kompleksas montuojamas taip, kad būtų patogu jį aptarnauti: ant grindų arba pakabinamas. Tuo atveju, jeigu sukurta sistema turi konteinerinę schemą, lieka atlikti tik paleidimo darbus.

Susipažinti su visais konkrečiam objektui tinkamais įrangos variantais padės UAB „Elignera” specialistai. Mes pilnai atliekame sistemos montavimo darbus – nuo objekto analizės iki sėkmingo sistemos paleidimo. Filtrus montuoja profesionalūs specialistai, puikiai išmanantys vandentiekio specifiką.

Pagrindiniai filtravimo sistemos priežiūros veiksmai yra nesudėtingi ir užima nedaug laiko, tačiau yra būtini. Reguliari priežiūra užtikrina pilnavertį įrenginio veikimą ir prailgina tarnavimo laiką, o duomenų fiksavimas priežiūros žurnale padeda sekti tvarkingą įrangos darbą.

Skip to content